Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Kupa Hediye Edilmiş !

atabey

New member
Local time
18:25
YORUMSUZ

Dün oynanan Kupa final maçı için stada gelen ve skor olarak arkadan gelen takımımızı sonuna kadar destekleyerek takımlarını bağrına basan taraftarımıza ve terlerini dökerek mücadele eden tüm oyuncularımızla teknik ekibimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Federasyon seçimlerindeki duruşu ile taraflı tarafsız herkesin takdirini alan Kulübümüz yönetimi, aynı duruşunu seçimler sonrası süreçte de benzer şekilde sürdürürken FEDERASYON KURULLARININ geçmiş dönemdeki yanlışlarını ısrarla sürdürdüğünü değişik defalar dile getirdik.. Maalesef lig ve kupa finaline yaklaşan süreçte FEDERASYON KURULLARININ Kulübümüze karşı olan taraflı tutumu had safhaya ulaşmıştır.

Disiplin ve Tahkim Kurulu’nun taraflı kararları, rakiplerimiz ile saha içi mücadelemize doğrudan müdahale niteliğine bürünmüştür. Kupa Finali öncesi maçın hakeminin atanması dahil, müsabakanın neticesine tesir edecek hatalar yapacağına dair ciddi duyumlarımızı Federasyonun en üst düzey yöneticilerine iletmemize rağmen müsabaka hakeminin oyuna tesir eden hatalarını milyonlar televizyonları başında izlediler. Hakem hatalarının bu denli ön plana çıktığı müsabaka sonucunda KUPA’nın kimlere armağan edildiğini ve götürüldüğünü kamuoyu şaşkınlıkla izlemektedir.

Herkesin gözü önünde fütursuzca yaşanan olaylar karşısında tüm kamuoyunu ve futbol üzerindeki gözetim ve denetim yetkisi bulunan tüm görevlileri, yazılı ve görsel basınımızı FEDERASYONUN Kulübümüze karşı olan yanlı tutum ve davranışlarına karşı harekete geçmeye davet ediyoruz.

Futbol takımımızın sahadaki onurlu mücadelesi sonuna kadar sürecektir. Taraftarımız ve yönetimimiz futbol takımımızın onurlu mücadelesinden gurur duymaktadır. Tarihimiz alın teri ile kazanılmış Şampiyonluklarla doludur. Rakiplerimiz ile yüzyıldır sürdürdüğümüz şerefli rekabetimiz bundan sonra da yüzyıllarca sürecektir.

Kulübümüzün alın terine ve emeğine saygı göstermeyen Federasyonun tarafgir tutum ve davranışlarına artık bir son vermesini, emeğimizin karşılığını tarafgir eylem ve kararlarla yok etme gayretinde olanların Kulübümüzün şanlı tarihi ve ortak değerleri altında ezileceğini, her türlü engelleme çabasına rağmen
17. LİG ŞAMPİYONLUĞU KUPASINI Müzemize götüreceğimize inancımızın tam olduğunu önemle duyuruyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

YÖNETİM KURULU

seyfi

Administrator
Local time
18:25
bak seeeeeen ............................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8