Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Kupa Nasıl Kazanılır Öğrendik!!!

M

mmusti57

Guest
Kupa Nasıl Kazanılır Öğrendik!!!

Yer; İzmir’in Üçkuyular semti... Mekan; Derya restoran... Beşiktaşlı yöneticiler, Çarşı Grubu üyeleri hep birlikte yemekteler. Yanlarında biri daha var: Bülent Demirlek. Yani saatler sonra finali yönetecek hakem Beşiktaş’ın 3-2’lik sonuçla şampiyonluğa ulaştığı Fortis Türkiye Kupası Finali öncesi şok bir gelişme yaşandığı ortaya çıktı. Merkez Hakem Kurulu’nun bu kritik sınava atadığı hakem Bülent Demirlek, karşılaşmaya sayılı saatler kala Siyah-Beyazlı yöneticiler ve Çarşı Grubu Üyeleri ile aynı masadaydı. İzmir’in Üçkuyular semtindeki Derya restoranda, Kara Kartallar’la birlikte yemek yiyen Demirlek, aynı günün gecesinde ise Atatürk Stadı’nda düdük çalıyordu. Yıldırım zehir zemberek Verdiği kararlarla eleştiri alan Demirlek konusunda, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın rahatsızlığı büyüktü. Yıldırım’ın, maç bittikten sonra soyunma odası koridorlarında hakemlere, ’Başkanınızın verdiği işi çok iyi yaptınız. Tebrik ederim. Bunu unutmayacağım, bir kenara yazacağım ve hesabını bir gün mutlaka soracağım’ dediği iddia edildi. Demirlek ve yardımcılarının Başkan Yıldırım ile yüzyüze gelmediği, ancak temsilcilerin olaya bizzat tanıklık ettikleri ileri sürüldü. Bak Abicim Bunları Herkes Biliyor Yazmak İstemiyordum Ama Birileri Beni Tahrik Etti.:puah: :puah: :puah: :puah:
05/05/06 10:40​

seven_biri

Banned
Local time
15:14
mmusti57 dostum bizim bizden başka dostumuz yok ne kadar ugraşsalarda
sonuçda şampion biz olucaz :)

atabey

New member
Local time
Çamur at izi kalsın.
Fenerbahçe Aziz Yıldırım zamanında hep bu ilkeyi benimsemiştir.Bu ilke doğrultusunda hareket etmiştir. Fenerbahçe yandaşı bir gazetenin attığı çamur kendi üzerinde kaldı. Fenerbahçe'nin bu politikaları bırakması ve mücadelesini sadece sahada sürdürmesi lazım.
Şampiyonluk yolunda başarılar dilerim.

selçuk

Co Admin
Local time
abi sen izmir'e gönderilmemişmiydin

seven_biri' Alıntı:
mmusti57 dostum bizim bizden başka dostumuz yok ne kadar ugraşsalarda
sonuçda şampion biz olucaz :)
dün seni meryem anaya göndermişlerdi

ŞAHİN

New member
Local time
doğruluk kazandırır büyüye hileye gerenk yok ............

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8