Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Kutsal İttifak Klibi....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

mmusti57

Guest
konu diğer kulüpleri rencide edici olduğundan tarafımdan kaldırılmıştır

Son düzenleme:
F

fiesta73

Guest
mmusti57' Alıntı:
kutsal.jpg

Kutsal İttifak Klibi
Antu.com sizler için Kutsal İttifak Klibini sunuyor. 4 MB boyutunda olan bu Flash dosyasını bilgisayarınıza indirip izledikten sonra Fenerbahçemiz'e karşı birleşen bu ittifağı daha derinden göreceksiniz.

kaynak:Antu.com

Mıstık bu senin tarzın değil. Sen se4yfiye kızıyordun ama şimdi benzeri şeyleri sen yapıyorsun. Bende de fenerbahçelileri rencide edecek bir sürü malzeme var. antifener sitelerinden alınmış. Ama inan sevdiğim insanları yaralamamak için vermiyorum. şaka ayrı bir şey ama bu saçma ve düzmece olaylar ayrı bir şey. sen ellerin geçerli satyıldığı 15-20 haram puanı hediye aden hakemlerden bahsetmeyip kutsal ittifak muhabbetlerine girersen zararlı çıkarsın. Fenerbahçe yeteri kadar antipatik hale gelmiştir. zararın neresinden dönersen kardır deyip. artık bu itici görünüp diğer takımların antipatisini kazanmaktan vazgeçeceksiniz. iyisimi sen bu yazını kendin sil hiç yazmamış ola. biz yine muhabbetimize devam edelim.:015:

Son düzenleme:
M

mmusti57

Guest
Yanıldığın birşey var o yazı alıntı,Ben seyfi gibi hakaret içeren yazılar yazmıyorum,ve alıntı yaptığım bu yazının herhangibir bölümünde gs'yın ahlaksız futbolcuları diye birşey yazılmış ise tepki gösterebilirsin.Şimdi soruyorum sana öyle birşey varsa o yazıyı silmeyi bırak dilimle yalarım o yazıyı eğer bu yazılanların doğru olmadığını düşünüyorsan saygı duyarım.Birde şunu söyliyeyim küfür olmıyan bu yazıya tepki gösterdiğin kadar fenerbahçenin ahlaksız futbolcuları yazısına tepki göstermediğin gibi birde yanılmıyorsam destekledin astın kestin yargısız infaz yaptınız yalanmı küfür var ise yazıda hemen kontrol edip yazıyı kaldıracağım.saygılar.İlave yapıyorum büyüklerim,küçüklerim ve sitenin sorumlularından rica ediyorum yazıyı kontrol edin ve küfür var ise hemen özür diliyerek yazıyı kaldıracağım.

Son düzenleme:
F

fa77

Guest
konu diğer kulüpleri rencide edici olduğundan tarafımdan kapatılmıştır
böyle polemik oluşturacak konular açılmaması rica olunur
sevgiler.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8