Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

LÜtfen ArkadaŞlar KİŞİlİk Haklarina Saygili Olalim!.....

M

mmusti57

Guest
Takımları,Yöneticileri,Futbolculları Ve Taraftarları Eleştirirken Centilmenlik Adına Küfürlü Konuşmıyalım.Eleştiri Yapalım Ama Dozunu Kaçırmıyalım Birbirimizi Kırmıyalım.Eleştirelim Ama Bütün Takım Oyuncularını Eleştirelim Hakemin Üzerine Dövecekmiş Gibi Koşan Hakaret Eden Hasan Şaşı'da Eleştirelim Fenerbahçeli Nobreyide Eleştirelim Ama Nesizlerin,Ne Benim Nede Birbaşkasının Başkalarına Ş...................Z Dmeye Hakkı Olduğunu Zannetmiyorum Hele Hele Fenerbahçe Bölümüne Giripte Fenerbahçeli Futbolculara Küfür Edemez.Eğer Fenerbahçe Bölümüne Fener Hakkında Eleştiri Yaparsınız Saygı Duyarım Ama Hakaret Etmenizi Hiçmi Tasvip Etmiyorum.Sporu Tartışalım,Oynayıp Kazananı Tebrik Edelim,Yanlışları Tartışalım Ama Kimsenin Kişiliğini Zedelemeden Hangi Takım Ve oyuncuları Olursa Olsun Ama LÜYFEN Birbirimize Saygılı Olalım.Eğer Bu Şekilde Küfür Ederek Yazı Yazanlara Bu Sitenin Bir Üyesi Olarak Cevap Bile Vermiyeceğim.Yemin Ediyorum Bu Küfürlü Tezahürat Nedeniyle İzmirdeki Maça Dahi Gitmiyorum.SAYGI VE SEVGİLER Herşey Gönlünüzce Olsun Arkadaşlar Hoşçakalın.:lovely: :lovely: :lovely: :lovely: :lovely: :lovely: :lovely: :lovely:

atabey

New member
Local time
10:07
http://www.maxtr.com/icerik/isim/s.html
ŞEREF: (Ar.) Er. 1. Yücelik, ululuk, izzet, seçkinlik. İyi ahlak ve faziletler sonucu meydana gelen manevi yücelik. 2. İyi ün. İftihar edilecek şey.

http://www.tdk.org.tr/tdksozluk

1 . Başkalarının gösterdiği saygının dayandığı kişisel değer, onur:
2 . Erdem, gözü peklik ve yetenekle kazanılmış iyi şöhret

mmusti57 biraderim,
Nobre'de bu ŞEREF denilen erdemler mevcut mu acaba? Eğer Nobre bu iyi örnek ahlaka sahipse yaptıkları onurla,izzetle,olgunlukla ve ya yetenekle bağdaşıyorsa iftihar edilecek şeylerse hemen özrümü dileyip iadeyi itibar yapayım. Yok eğer değilse lütfen koca bir Fenerbahçe camiasını arka plan yaparak şeref fukarası olarak gördüğüm Nobre'yi savunmaya kalkmayalım. Bu durum Nobre'nin kalitesini artırmaz camianızı lekeler. Lütfen futbolcunuzu savunurken hemen arkasına camianızı getirmeyin. Öyle bir görüntü oluşturduğunuzda futbolcunun yaptığı ferdi terbiyesizlikler de kulüp tarafından yapılmış,yaptırılmış ve desteklenmiş olarak algılanabilir.
"Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim" diyen ulu önder burada sporcunun ahlaksız olabileceği gerçeğini de vurgulamıştır. Bunun en canlı örnekleri karşımızda değil mi?
Hakemin üzerine dövecekmiş gibi koşan Hasan ŞAŞ futbol kurallarına aykırı davranmıştır. Madem ki kurallar hakeme saygı gerektirir o halde futbolcu olarak Hasan ŞAŞ'ın da bu kurallara saygılı olması gerekir. Bunun yanında hakemlerin de futbolcuların emeklerine saygı gösterip emeklerini çalmaması gerekir. Emek hırsızı hakemlerin bırakın saygı görmedeiklerinden şikayet etmeyi dayak yemediklerine dua etmeleri gerekir.
Fenerbahçe Galatasaray maçında stad hoparlörlerinden elektronik ıslık çalıp ta Hasan ŞAŞ'ı yanıltarak hatalı faul atışı kullanmasına ve kart görmesine dolayısıyla cezalı duruma düşmesine neden olan Fenerbahçeli görevliler ve bu elektronik ıslığı duymazdan gelen hakem siz ce saygıyı hakediyor mu?
SAYGILAR

Son düzenleme:

ŞAHİN

New member
Local time
sonuna kadar kişililere saygımız vardır .........

ŞAHİN

New member
Local time
sanırım 2 tane aynı konu açılmış bilginize ............

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8