Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Mavi Akdeniz TV

ramon

New member
Local time
20:17
11852 dikey 4444 frekansındaki Private'nin yerine Mavi Akdeniz TV geldi.yayın TEST asamasında vıdeo clıpler verıyor suan..

F

fiesta73

Guest
ramon' Alıntı:
11852 dikey 4444 frekansındaki Private'nin yerine Mavi Akdeniz TV geldi.yayın TEST asamasında vıdeo clıpler verıyor suan..
yaklaşık bir yıla kadar o resmi kaldırmak zorunda kalacaksın:015:

ramon

New member
Local time
iyi akşamlar fiesta73 arkadaşım neden resmimi çıkaracam.
RAMON.

ŞAHİN

New member
Local time
evet gerekirse bende o resimi koyarım :D galatasaraylı olarak .......

F

fa77

Guest
siz espriyi anlamamışsınız yaw
bir yıl sonra yenisi gelecekte ondan :D

ŞAHİN

New member
Local time
ben söyleme anlamının pek öyle olduğunu düşünmediğim için söyledim ama yinede olabilir ..........

F

fa77

Guest
ŞAHİN' Alıntı:
ben söyleme anlamının pek öyle olduğunu düşünmediğim için söyledim ama yinede olabilir ..........

yaw sen nediyon bu forumda bırak forumu bu alemde fiestadan koyu cimbomlu ben daha tanımadım sen tanıyorsan o ayrı hiç 1 seneye kalmaz kaldıracaksın dermi dediğim gibiir olay % 100

ŞAHİN

New member
Local time
estafurullah efendim saygımız sonsuz ..........

F

fiesta73

Guest
ramon' Alıntı:
iyi akşamlar fiesta73 arkadaşım neden resmimi çıkaracam.
RAMON.
Allah nasib ederse iki yıl içersinde şampiyonlar ligi veya uefa dan ikisinden birini alacağız da odan. yeni kupan olunca sen eskisini mi kullanacaksın. Hayret bi şeysin ramon ya..:puah: :puah: :puah:

F

fiesta73

Guest
ŞAHİN' Alıntı:
Yaa etme eyleme şahin kardeşim... İmzama baksana bir kez.:stupidprv: :stupidprv: Fiesta73 ün nasıl bir cim bomlu olduğunu bilmeyen forum mu var. :puah: :puah:
sen koyacaksan o resmi koyarsın ben yenisini koyayımda gör bakalım.:015:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8