Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

MSN Messenger artık emrinizde,siz sorun o söylesin(İngilizce)

selçuk

Co Admin
Local time
17:17
Bugün bana ulaşan bi arkadaşımdan gelen maili aynen aktarıorum.Herhangi bi hile düzen yoktur.

Microsoftun gizli hizmetlerinden birisi olan Encarta ansiklopedisini en guncel haliyle MSN ninizde gorebilirsiniz. devamlı online hazır destek akliniza takilan her turden soruyu derli toplu bir kaynaktan elde edebileceginiz gibi her konuyu en guncel sekliyle ekrana getiriyor.

isin eglenceli yani ise arkadasinizla msn den konusur gibi hissediyorsunuz. online olan ve arada espri bile yapabilen bir sozluk ansiklopedi icin yapacağiniz sey çok basit msn den kisi ekle ye giriyorsunuz
[FONT=Courier
New]

Ve Encarta butun sorularinizi cevaplamak icin artik listenizde.. Sorun
sorabildiginizi... tabi ingilizce olarak...

mesela "Who invented aeroplane?" gibi bir soru (attım)
yafa where is ankara derseniz size haritada yerini tam olarak gösterir

Bilginize... [/FONT]

Aynen böyle.Ben bikaç soru sordum Türkiye'de hava durumu ne diye.Ben hava rapor programı değilim yazdı
biggrin.gif
ama Türkiye nerede diye sorun size haritada gösteriyim dedi valla dumur oldum
rolleyes.gif
Karşınızda konuşan birisi yok aslında ama mükemmel bi olay gerçekten.Tabii ingilizce yazmanız gerekio.Ayrıca hesap makinesi gibi işlemlerinizide sorabilirsiniz.

Bildiğim kadarıyla her messenger hesabına 500 kişi kaydedilebilio.Bu hesapta böyle bi sınır varmı bilmiorum ancak elinizi çabuk tutun.

Gece MSN de kimse olmadığını düşünün
biggrin.gif
alın size arkadaş
wink.gif
Saygılar...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8