Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

pc nize bahar temizligi yapiyormusunuz

amanimoff

New member
Local time
19:29
ilkbahar geldi hanimlar evlerinde bahar temizligi yapiyor , ya siz? pcnizde bahar temizligi yapiyormusunuz?ben yapiyorum senede iki kez , ilkbahar ve sonbahar tenizligi .

bir kitaptan yazar pcyi uzun süreli ve problemsiz kullanmanin yollarini anlatiyor , oradan aklimda sunlar kalmis.

1) pc kasasinin icini temizlemek 2) harddisk temizligi 3) sofware , hartware softtlarini güncellestirmek
bunu yaptiginizda pcniz hem güvenli hemde %30 daha hizli olacak

bugün isterseniz birinciyi konusalim

1) Pc kasasinin icini temizlemek

ben söle yapiyorum. kasayi aciyorum , sol elimde ince uzun ve yumusak tüylü badana el fircasi, diyer elimda elektrikli süpürge makinesi fircayi dikkatli sürerek süpürgeylen tozlari aliyorum.
alternatifleri var. komprosörlen hava vurmak cogu insan buna karsi komprosörün verdigi hava zarar verebilirmis , sac kurutma makinesi ile hava vurma iyi bi yöntem , sadece pamukla veya pamuklu kuru bezle silmek cok zaman ister

soketin üzerindeki sogutucuyu tam cikariyorum cpu nun üzerini bezlen temizliyiyorum yerine takiyorum üzerine macun sürüyorum sogutucuyuda sac kurutma makinesiylen soguk hava vererek tozdan arindiriyorum sokete geri takiyorum
kasanin kapagini kapatiyorum . diger bahara kadar rahatim pc problemsiz calisiyor

siz ne yapiyorsunuz? bahar temizligi yapiyormusunuz?

murat

New member
Local time
21:29
eline emeğine sağlık verdiğin bilgi için teşekkürler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8