Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

segililer gününe az kaldı. İşte çiçeklerin dili

murat

New member
Local time
14:15
İşte çiçeklerin dili

Sevgililer Günü yaklaşırken, çiçekler de vitrinlerdeki yerlerini aldı. Kendi içlerinde anlamlar taşıyan çiçekleri seçerken, karşınızdakine de ne anlatmak istediğinizi iyi bilmeniz gerekiyor.
Sevgililer Günü ile özdeşleşen çiçeklerden en fazla talebi her sene olduğu gibi bu sene de kırmızı gül gördü. Kırmızı gül ise, “seni seviyorumö mesajı iletmede aracı oluyor.

14 Şubat Sevgililer günü nedeniyle “çiçek alışverişi de yoğunlaşırken, hangi çiçek ne anlam taşıyor?

İşte çiçeklerin dili:

Kırmızı Gül: “Seni seviyorum, Aşk, Tutku", Kırmızı Gül Goncası: “Genç ve güzelsin", Pembe Gül: “Arkadaşımsın", Beyaz Gül: “Masumluk", Sarı Lale: “Sıcak sevgi", Kırmızı Lale: “Aşkımı itiraf etmek istiyorum", Orkide: “Çok güzel ve özelsin", Çan Çiçeği: "Aşkımıza sadakatle bağlıyım", Fulya: "Sevgilim, geri dön", Gardenya: "Beni unutma, gerçek aşkımsın", Gelin Çiçeği: "Mutlu olabiliriz", Hanımeli: "Sana bağlılığım sonsuza dek sürecek", Kamelya: "Kusursuz bir aşıksın", Kırmızı Karanfil: "Kalbimi kırdın", Pembe Karanfil: "Seni unutmayacağım", Krizantem: "Beni hayal kırıklığına uğrattın", Mor Leylak: "İlk görüşte sana aşık oldum", Mimoza: "Fazla alıngansın", Papatya: "Temiz kalbin simgesi", Petunya: "Umudunu yitirme", Portakal: "Ben de seni seviyorum", Sardunya: "İçin rahat olsun, her zaman yanındayım", Yasemin: Güzel ve çekicisin, Zambak: "Neşeli ve nazik".

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8