Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Seni Saklayacağım Gözlerimde!!!

mawiş

New member
Local time
10:39
Seni Saklayacagım Gözlerimde!!!

Bu sevdanın beşiği neresi?
Nerede dünyaya geldi?
Çok geç değil mi?
Söylenmemiş sözlerde, gülen gözlerde, şarkılarda, şiirlerde...

Gözlerin... Bana neler anlatıyor bir bilsen...Sen lal olmuşsun ne farkeder ki...

Sen de benim gibi bakmaktan korkuyor musun? Sanki gözlerim ihanet edecek bana...Bazen öyle parlıyorlar ki; sanki gökyüzündeki tüm yıldızlar gözlerime kaymışçasına...Gökyüzü ondan mı karardı ne?
Senin de gözlerinde güneşin gülen yüzü ve sıcaklığı var ya; böyle güzel bir kombinasyon olabilir mi? Sanki ayın gökyüzünde ilk dördün ve son dördün evrelerinin birleşip, muhteşem dolunaya dönüşmesi gibi...

Gözlerinde harelenmiş ebemkuşağının renklerini analiz ediyorum tek tek... Oradan kendi gözlerime... Renklerin asaleti mi yakıştı gözlerime? Yoksa senden çaldığım için mi bu kadar net ve güzel?...Gözlerimin rengimi?..Gökkuşağının hediyesi... Dikkatli bakıyor musun oraya?...
Ne görüyorsun?...Sana olan sevdam orada başladı, orada bitecek...Sen orada sadece bana ait olarak sonsuza kadar yaşayacaksın....İyi ki varsın...İyi ki herşeye rağmen seni tanıdım...

Alıntı...

A

atseif37

Guest
Şiir çok güzel fakat resim de şiiri tamamlamış adeta. hele resmin altındaki dalgalar çok hoş bir görüntü kazandırmış. eline sağlık bu güzel paylaşımın için..

M

MEHMET_35

Guest
Seni Saklayacagım Gözlerimde!!!

Bu sevdanın beşiği neresi?
Nerede dünyaya geldi?
Çok geç değil mi?
Söylenmemiş sözlerde, gülen gözlerde, şarkılarda, şiirlerde...

Gözlerin... Bana neler anlatıyor bir bilsen...Sen lal olmuşsun ne farkeder ki...

Sen de benim gibi bakmaktan korkuyor musun? Sanki gözlerim ihanet edecek bana...Bazen öyle parlıyorlar ki; sanki gökyüzündeki tüm yıldızlar gözlerime kaymışçasına...Gökyüzü ondan mı karardı ne?
Senin de gözlerinde güneşin gülen yüzü ve sıcaklığı var ya; böyle güzel bir kombinasyon olabilir mi? Sanki ayın gökyüzünde ilk dördün ve son dördün evrelerinin birleşip, muhteşem dolunaya dönüşmesi gibi...

Gözlerinde harelenmiş ebemkuşağının renklerini analiz ediyorum tek tek... Oradan kendi gözlerime... Renklerin asaleti mi yakıştı gözlerime? Yoksa senden çaldığım için mi bu kadar net ve güzel?...Gözlerimin rengimi?..Gökkuşağının hediyesi... Dikkatli bakıyor musun oraya?...
Ne görüyorsun?...Sana olan sevdam orada başladı, orada bitecek...Sen orada sadece bana ait olarak sonsuza kadar yaşayacaksın....İyi ki varsın...İyi ki herşeye rağmen seni tanıdım...

Alıntı...
harika bir çalışma teşekkürler ..arkadaşım

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
08:39
Paylasimin icin tesekkürler.güzel bir siir.

atabey

New member
Local time
Teşekkürler arkadaşım. Güzel bir paylaşım ellerine sağlık. Devamını bekleriz. ~SAYGILAR~

MeKa

Banned
Local time
Aynı resim hiç yabancı değil derken altta alıntı yazısını görünce başka bir sitede daha görüp beğendiğimi aynı görselliği eklemenizle burada da yaşadığımı ifade etmek isterim...
Teşekkürler görsellik için..

zerodegree

New member
Local time
Paylasimin icin tesekkürler.güzel bir siir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8