Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

"Seve seve gelirim"

reis1905

New member
Local time
15:05
servet025.jpg

Sivasspor'da adeta yeniden parlayan milli yıldız: Galatasararay büyük camia. Hayır demem.
Tolga'nın Yerine
Galatasaray'da bekleneni veremeyen Tolga'nın yerine adı gündeme gelen Servet Çetin, Cimbom'a yeşil ışık yaktı. Fenerbahçe'den transfer olduğu Sivasspor'da yeniden parlayan ve Milli Takım'a yükselen başarılı oyuncu, "Galatasaray büyük bir camia. Bana gelen bir teklif yok. Ancak böyle bir
teklif gelir ve kulübüm de onay verirse seve seve oynarım" dedi. z
Yetki Yönetimde
Transferi ile ilgili tüm konuları yönetime bıraktığını kaydeden Servet, "Ben sadece işimle ilgileniyorum. Sivasspor'da mutlu ve huzurluyum. Transferim konusunda yönetim ne derse o olur" açıklamasını yaptı. Cimbom'un defansta Song ve Tomas'a alternatif olarak düşündüğü Servet için önümüzdeki günlerde kararını verip harekete geçeceği ifade edildi.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8