Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Sira ÇarŞamba GÜnÜ BeŞİktaŞ'a Geldİ.

M

mmusti57

Guest
Çarşamba Günü Beşiktaş'a Fortis Kupasında Unutamıyacakları Bir Futbol Dersi Vereceğiz Arkadaşlar.Fenerbahçe Kafaya Koydu Bu Sene İki Kupayı Kaldıracak.Nediyelim Tüm Fenerbahçelilere Hayırlı Olsun.

:lovely: :lovely: :lovely: :lovely: :lovely: :lovely: :lovely: :lovely:

......HEDEF 17 .ŞAMPİYONLUK......
İNANMIYORSAN GÖLGE ETME ÇEKİL
ÇOCUKLAR İNANIN,İNANIN ÇOCUKLAR
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ,GÜNEŞLİ GÜNLER.

xmetrox

New member
Local time
12:02
Web sitesi
www.bankakredisi.net
büyük konuşma hiç bir zaman büyük lokma yeeee bogulursan karışmam ama :) tabiki almak istiyoruz ama büyük konuşmayalım demi genede top yuvarlak

A

alpalaba

Guest
talihsiz açıklamalardan sonra liğde merak ediyorum bjk yi
bir takımın yöneticisi açıkça ifade ediyor .benim yorumum ise her kes kendi takımınla ilgili yorumda bulunmalı .
fb açık ara bu maçı alacak kapasitede ve maçlar genellikle 3 neticeli oluyor ve biz bu kupayı özledik almamız gerekli :)

F

fa77

Guest
alpalaba' Alıntı:
talihsiz açıklamalardan sonra liğde merak ediyorum bjk yi
bir takımın yöneticisi açıkça ifade ediyor .benim yorumum ise her kes kendi takımınla ilgili yorumda bulunmalı .
fb açık ara bu maçı alacak kapasitede ve maçlar genellikle 3 neticeli oluyor ve biz bu kupayı özledik almamız gerekli :)

Fenerbahçe ligi bitirdi ama kupayı beşiktaşla oynadığınız için alamazsınız diyorum nasıl galatasaray feneri yenemiyorsa fener de beşiktaşı ye-ne-mez diyorum buda benim görüşüm

M

mmusti57

Guest
xmetrox' Alıntı:
büyük konuşma hiç bir zaman büyük lokma yeeee bogulursan karışmam ama :) tabiki almak istiyoruz ama büyük konuşmayalım demi genede top yuvarlak
Ben Büyük Konuşmuyorum Benim Kalbim Temiz Tr'zonu Yeneriz Dedim Yendik Adım Gibi Eminim Beşiktaş'ı Yenip Kupayı Alacağımıza Çünkü Fenerbahçe Çok Daha Fazla o Kupayı İstiyor Ve ALLAHIN İzn,yle Alacağız.Şunu'da Söyliyeyim Kadıköyde Bjk Berabere Kalınca Sergen Kendini Devaynasında Gördü Açıklamalar Yaptı,Kendini Her Maç'ta Doksan Dakika Top Oynuyan'Gol Atan Ve Attıran Alex'le Bir Tutup Birde İyi Olmadığını Söyledi Çarşamba Günü Göreceğiz Elmi Yaman'Beymi Yaman.Saygı Ve Sevgilerimle..:lovely: :lovely: :Thanx:

M

mmusti57

Guest
fa77' Alıntı:
Fenerbahçe ligi bitirdi ama kupayı beşiktaşla oynadığınız için alamazsınız diyorum nasıl galatasaray feneri yenemiyorsa fener de beşiktaşı ye-ne-mez diyorum buda benim görüşüm
Sevgili Arkadaşım Görüşünüze Saygı Duyuyorum Ama Unuttuğunuz Bir Gerçek Var BJK'yi Birinci Yarı Kendi Sahasında Yendiğimizi Aynen İzmirde Bu Maç'ta Öyle Olacak Yenip Kupayı Alacağız.:Thanx: :lovely: Saygı Ve Sevgilerimle.DOSTLUK KAZANSIN Diyorum Ve İyi Oynuyan Kazansın.

atabey

New member
Local time
xmetrox ustam,
Siz dilediğinizce büyük konuşabilirsiniz, meydan sizin. Fenerbahçelilerin hep dediği bir şey var: Federasyon Galatasaraylı diye. Doğru olduğunu kabul etsek bile Federasyonun elinde Galatasaray'ı şampiyon yapacak sihirli bir deynek yok. Oysa Fenerbahçe öyle mi ya? Hani bakanlıklara gidersiniz sizin torpil gerektiren işleriniz vardır daire amirleri yapamaz da kapı görevlileri veya hizmetliler işinizi çekip çevirir yapar ya. İşte o hesap keşke Federasyon bizden olmasaydı da bir sezon boyu desteklerini sizden esirgemeyen hakemler bizden olsaydı. Bizim Federasyonumuz varsa sizin de hakemleriniz var. Bizim Federasyon hiçbir iş göremezken sizin hakemleriniz çoooook çooook büyük işler gçördüler bu yıl. Örneğin Fenerbahçeyi şampiyon yaptılar. Bu hakemlerle siz hiç korkmayın Türkiye kupası da sizin gelecek yıl şampiyonluk ta sizin. Meydan da sizin çekinmeyin dilediğiniz kadar büyük konuşun. Büyük Türk hakemleri arkanızda.
Baba parasının kuvvetiyle ortaokulu liseyi takdir ve onur belgeleri alarak bitiren gencin Üniversite sınavında gerçek kalitesinin ortaya çıkması gibi Büyük Fenerbahçe'nin kalitesini de Şampiyonlar liginde göreceğiz. SAYGILAR

F

fiesta73

Guest
mmusti57' Alıntı:
Ben Büyük Konuşmuyorum Benim Kalbim Temiz Tr'zonu Yeneriz Dedim Yendik Adım Gibi Eminim Beşiktaş'ı Yenip Kupayı Alacağımıza Çünkü Fenerbahçe Çok Daha Fazla o Kupayı İstiyor Ve ALLAHIN İzn,yle Alacağız.Şunu'da Söyliyeyim Kadıköyde Bjk Berabere Kalınca Sergen Kendini Devaynasında Gördü Açıklamalar Yaptı,Kendini Her Maç'ta Doksan Dakika Top Oynuyan'Gol Atan Ve Attıran Alex'le Bir Tutup Birde İyi Olmadığını Söyledi Çarşamba Günü Göreceğiz Elmi Yaman'Beymi Yaman.Saygı Ve Sevgilerimle..:lovely: :lovely: :Thanx:

"Benim Kalbim Temiz ":puah: :puah: :puah: :puah:
Bilmez olurmuyum Mavi boncuklu alo'yla yıkıyorsun hergün...:007: :007: :007: :007:

M

mmusti57

Guest
atabey' Alıntı:
xmetrox ustam,
Siz dilediğinizce büyük konuşabilirsiniz, meydan sizin. Fenerbahçelilerin hep dediği bir şey var: Federasyon Galatasaraylı diye. Doğru olduğunu kabul etsek bile Federasyonun elinde Galatasaray'ı şampiyon yapacak sihirli bir deynek yok. Oysa Fenerbahçe öyle mi ya? Hani bakanlıklara gidersiniz sizin torpil gerektiren işleriniz vardır daire amirleri yapamaz da kapı görevlileri veya hizmetliler işinizi çekip çevirir yapar ya. İşte o hesap keşke Federasyon bizden olmasaydı da bir sezon boyu desteklerini sizden esirgemeyen hakemler bizden olsaydı. Bizim Federasyonumuz varsa sizin de hakemleriniz var. Bizim Federasyon hiçbir iş göremezken sizin hakemleriniz çoooook çooook büyük işler gçördüler bu yıl. Örneğin Fenerbahçeyi şampiyon yaptılar. Bu hakemlerle siz hiç korkmayın Türkiye kupası da sizin gelecek yıl şampiyonluk ta sizin. Meydan da sizin çekinmeyin dilediğiniz kadar büyük konuşun. Büyük Türk hakemleri arkanızda.
Baba parasının kuvvetiyle ortaokulu liseyi takdir ve onur belgeleri alarak bitiren gencin Üniversite sınavında gerçek kalitesinin ortaya çıkması gibi Büyük Fenerbahçe'nin kalitesini de Şampiyonlar liginde göreceğiz. SAYGILAR
Arkadaşım Eminimki Eğer Bizi Kadıköyde Yenseydiniz Eğer (Bu Mümkün Değil Zaten)Hakemleri Ağzınıza Bile Almazdınız.Hakemlere Bizim Lehimize Hata Yapın Demiyoruz Ayrıca Kesinlikle İhtiyacımız Yok Zaten Olmadığını Sizlerin'de Bildiğinizden Eminim Ama Ne Yaparsınız Sahaya 11 Aslan Çıkıp 50 Bin Taraftarı Susturacak Kapasite'de Oyun Sergiliyemeyince Dönüp Dolaşıp Kabak Hakemlere Patlıyor.Ben Sizden Böyle Takımı Alkışlamanızı Beklerdim Aynen GS Uefa Kupasını Aldığında Benim GS Bayrağını Sokaklarda Sallıyarak Alkışladığım Gibi Siz Bırakın Fenerin Bayrağını Sallamayı Avrupada Başarılı Olmasını Bile4 İstemezsiniz.Özürdilerim Yazdığınız Yazılara Bakarak Böyle Düşünüyorum Ağabeyim Fiesta73 Hakkında'da Görüşlerim Kesinlikle Aynı 'Çünkü GS Maçından Sonra Beni Tebrik Etmesini Bekledim.Hepinize Saygı Ve Selamlar Sizleri Seviyorum.:lovely: :lovely: :lovely: :lovely: :Thanx:

M

mmusti57

Guest
fiesta73' Alıntı:
"Benim Kalbim Temiz ":puah: :puah: :puah: :puah:
Bilmez olurmuyum Mavi boncuklu alo'yla yıkıyorsun hergün...:007: :007: :007: :007:
Sevgili Ağabeycim Ozaman Sen Üzülerek Söyliyim Sen Kardeşini Tanıyamamışsın Saygılarımla Seni Öpüyorum.Seni Seviyorum........:lovely:

F

fiesta73

Guest
mmusti57' Alıntı:
Sevgili Ağabeycim Ozaman Sen Üzülerek Söyliyim Sen Kardeşini Tanıyamamışsın Saygılarımla Seni Öpüyorum.Seni Seviyorum........:lovely:
Abartma be oğlum. Şaka söyledik hemen ciddiye alma. :puah: :puah: :puah:

atabey

New member
Local time
mmusti57 biraderim,
Biz hakedilerek kazanılmış her başarıyı tebrik ederiz. Forumu şöyle bir gezersen Fenerbahçe'nin Galatasaray galibiyeti sonrasında yazdığım tebrik mesajlarına rastlarsın. Ancak hakedilerek kazanılmış bir Galatasaray maçı hakem hataları ile alınmış diğer maçları aklamıyor. Ayrıca burada Fenerbahçe hakemleri satın alıyor ya da motive ediyor demogojisi de yapmıyorum. Sadece ve sadece Fenerbahçeyi suçlamıyorum. Burada suçlu olanlar hakemleri psikolojik baskı altına alan Fenerbahçe kulübü kadar son yıllara verdikleri hatalı kararlarla lige damgalarını vuran hakemlerdir.
Anelka'nın ve Nobre'nin elleriyle attıkları gollerle kazanılan puanlar 92. dakikalarda verilen penaltılarla kazanılan galibiyetler. Defalarca Nobre, Appiah ve Alex aleyhine çıkarılması vacip değil farz olmuş kartların çıkarılamayışı neticesinde Fenerbahçe bu gün bulunduğu yerdedir. Keşke hakedilerek buralara gelinmiş olsaydı da ben de ellerim patlayana kadar alkışlasaydım. Maalesef kazın ayağı öyle değil...
SAYGI BİZDEN

TR61

Vip
Local time
bizim başkan bişeyler yapmalı

aziz başkanım bastırır parayı alır maçı kardeşim

atabey

New member
Local time
xmetrox üstad,
hayırdırsizi bir moderatör görüyoruz bir üye ne oluyor bizde anlayamadık. Ne olacağınıza bir karar verseniz artık. :puah: :puah:
Aziz Yıldırım bu hakemleri parayla satın alsa çok görmeyeceğim. Diyeceğim ki adi hakemler kendilerini paraya sattı. Ama bu ş.....z halemler kendilerini parasız satıyorlar. Aziz efendi ne yapsın, niye lehimize haksız penaltı veriyorsun diye hesap soracak hali yok ya.Fenerbahçe ile bağlantı kurmadan hakemlerin adiliğinden bahsediyorum. Anca şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Bu adilere fırsat vermek için defalarca kendini yere bırakan Nobre'de en az onlar kadar ş....zdir.
SAYGILAR:lovely: :lovely: :lovely:

TR61

Vip
Local time
atabey' Alıntı:
xmetrox üstad,
hayırdırsizi bir moderatör görüyoruz bir üye ne oluyor bizde anlayamadık. Ne olacağınıza bir karar verseniz artık. :puah: :puah:
Aziz Yıldırım bu hakemleri parayla satın alsa çok görmeyeceğim. Diyeceğim ki adi hakemler kendilerini paraya sattı. Ama bu ş.....z halemler kendilerini parasız satıyorlar. Aziz efendi ne yapsın, niye lehimize haksız penaltı veriyorsun diye hesap soracak hali yok ya.Fenerbahçe ile bağlantı kurmadan hakemlerin adiliğinden bahsediyorum. Anca şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Bu adilere fırsat vermek için defalarca kendini yere bırakan Nobre'de en az onlar kadar ş....zdir.
kolonlama olayından haberdarsındır kardeş
benimde kolanlanmış halim bu:lovely: :lovely: :lovely: :lovely: :lovely:
imzam nasıl beğendinizmi
spidermen kardeşim yaptı

Son düzenleme:

ich_111

New member
Local time
ben iyi oynayan kazansın diyorum.

webwelet

Guest
Local time
10:02
neler olmuş burada böyle ya neyi tartışıyorsunuz bu kupayı beşiktaş alır müzesine koyar diyorum ben beşiktaşlı arkadaşları şimdiden tebrik ediyim :lovely: :lovely: :puah: :puah:

xmetrox

New member
Local time
Web sitesi
www.bankakredisi.net
atabey' Alıntı:
xmetrox üstad,

bak kardeş sen okuman yok senin galiba ilk önce forumda yazılanları oku xmetrox. benimki xmetrox okbu bir ikincisi herkesin bedeli vardır demi senin bile bedelin var aylık maaşla çalışıyorsun kimse kimseyi satın alamaz üçüncüsü fenerbahce ağlının akıyla oynamıştır ve maçlarını almıştır kimse bunu inkar edemez tamam hakem hataları oldu ama sizi hemde kendi sahanızda hemde kadıköyde yendik budamı hakem hatasıydı bunu bana acıkla bu maçta hakem hatası var diyen maçtan anladıgı sanmasın ok sen git kendi takımınla ugraş beş parasız kaçmışsınız hala konuşuyorsunuz yaaaa yapmayın nefesiniz kokuyor artık yaaaa paralanın öyle oynayın bu senelerdir parayla yürür dünya kulüplerine bak parasız olan varmı para bizde olduguna göre dünya takımıyız hadi sıkıysa yakalayın da görelim bakalım :Thanx: :Thanx: bu iş beyin işi sizde beyizsizler varsa beyin alın adamlara :) sende taraftar kartı varmı onu söyle ben bütcem kadar yani 75ytl verip külübüme destek oluyorum sen oldunmu ve tanıdıgım bütün fenerbahcelilerin kartı var sizdede bu sistem var ama destek yok bunun sahibi biz yani taraftarlar sevinmekte haklıyız kimse catlamasın lütfen saygı ve sevgiyle kardeşim

Son düzenleme:

xmetrox

New member
Local time
Web sitesi
www.bankakredisi.net
co_admin' Alıntı:
neler olmuş burada böyle ya neyi tartışıyorsunuz bu kupayı beşiktaş alır müzesine koyar diyorum ben beşiktaşlı arkadaşları şimdiden tebrik ediyim :lovely: :lovely: :puah: :puah:

sen hayallerle yaşıyorsun dostum bir laf var bilirmisin bilmem :) hayalle yaşayan müziksiz dans edermiş ok seni müzikle dans etmeyi teklif ediyorum öptüm seni laf sokma sanatı derler buna ok kanka

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8