Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Tarihi Fenerbahçe Belgeseli

F

fiesta73

Guest
:pepper: fiesta73'den fenerlilere bir armağan :pepper:

F

fa77

Guest
işte centilmen fiesta bu hangi fenerli bize bu kıyağı yapmış sorarım size :D

seyfi

Administrator
Local time
14:33
fiesta73' Alıntı:

anladıım sen artık fenerbahçeli oldun:puah: :puah: :puah: :puah:

seyfi

Administrator
Local time
:puah:
fiesta73' Alıntı:
bizim aile yeteri kadar kurban verdi. müsaade et de ben kurban olmayayım bari.:puah: :puah: :puah:
bayramın mübarek olsun abi:puah:

seven_biri

Banned
Local time
seyfi sizin orda kurbanlık dana çokdur sen oralarda ara sıkılma izmirden sana kurban düşmez :)

M

mmusti57

Guest
fa77' Alıntı:
işte centilmen fiesta bu hangi fenerli bize bu kıyağı yapmış sorarım size :D
Sevgili abimim Kıyanın Yani sizin Deyiminizle Centilmen Dediğiniz GS'butsa Centilmen Olmuyanını Hiç Düşünmek Bile İstemiyorum Vede Sizler Gibi Fanatiklerin Fenerbahçelilere Kıyanız Yerin Dibine Batsın Sizler Dalga Geçmek Adına Selçuk Efes Spor Kulübüne Bile Kıyak Yaparsınız.Abim Sözüm Ona Kıyak Ypıyooooooo Arkasından Ben Fenerbahçeli Olmaktan Gurur Duyan Kardeşini Kurbanlık Diye Lanse Edip Dalga Geç,ttiriyor Ama Benim Sizlere Bi Önerim Var Zize Selçuk'ta Dağlarda Vurduğum Yaban Domuzlarından Kurbanlık Lazım Olanlara Kıyak Yapar Veririm.SAYGILAR.:puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah:

M

mmusti57

Guest
fiesta73' Alıntı:

Teşekkür Edicektim Bu Kıyana Ama Aşağıdaki Kurbanlıkları Falan Okuyunca Yeminle Birtanesine Bile Bakmıyorum Ben Büyük Fenerbahçeli,Gururlu Bir Taraftar Olarak Senin Gibi Fanatik Ve Kıyağının Altında Hinlik Yatan Birinin Kıyağına Hiçmi Hiç İhtiyacım Yok Vede Olmaz..:puah: :puah: :puah: :puah: :puah:

F

fiesta73

Guest
mmusti57' Alıntı:
Teşekkür Edicektim Bu Kıyana Ama Aşağıdaki Kurbanlıkları Falan Okuyunca Yeminle Birtanesine Bile Bakmıyorum Ben Büyük Fenerbahçeli,Gururlu Bir Taraftar Olarak Senin Gibi Fanatik Ve Kıyağının Altında Hinlik Yatan Birinin Kıyağına Hiçmi Hiç İhtiyacım Yok Vede Olmaz..:puah: :puah: :puah: :puah: :puah:
Hayret bişeysin mıstık yaaa. Ciddi olarak verilmiş bir konuya bana yapılan şakaya verilen aynı şekildeki bir cevap. bundan ne anlamlar çıkarıyorsun şaşıyorum sana. verdiğim konu başka yapılan şaka başka sende aynı şekilde cevap ver ki bu işin tadı çıksın. benim fenerliler için yaptığım şakaya sende aynı şekilde cevap versen olmazmı. bu işin keyfi burada. lütfen her şeyi ciddiye alıpta hem kendini hemde bizleri üzme lütfen.ulan beni senin gibi fanatik fenerli xmetrox bile tanıdı sen tanıyamadın ya sana diyecek bir şey bulamıyorum. sadece kocaman bir YUH diyorum.:kutla:

TR61

Vip
Local time
abi geleceknoelde kopyam xmetrox ve sevenbiri denen aşağılık mahlukları
göndersem meryem anaya kurban edermisin

F

fiesta73

Guest
xmetrox.' Alıntı:
abi geleceknoelde kopyam xmetrox ve sevenbiri denen aşağılık mahlukları
göndersem meryem anaya kurban edermisin
Yaaa Kurbandan bahsetmeyin bana. Sizin yüzünüzden öz biraderimden bile fırça yiyorum ve aram aöçılıyor. Gidin işinize ya.. Valla onu bunu bilmem musti senden bahsederken dişleri gıcırdıyor haberin olsun.:007:

F

fa77

Guest
hay allah sizin müstehakkınızı versin emi ben size nediyeyim konuya bak nerelere gelmiş gene :puah:

seyfi

Administrator
Local time
fiesta73' Alıntı:
Yaaa Kurbandan bahsetmeyin bana. Sizin yüzünüzden öz biraderimden bile fırça yiyorum ve aram aöçılıyor. Gidin işinize ya.. Valla onu bunu bilmem musti senden bahsederken dişleri gıcırdıyor haberin olsun.:007:
abi sana iki tane kubanlık öküz gönderiyorlar kabul etmiyorsun.
çok ayıp ediyorsun vallahı :puah: :puah: :puah:
yoksa bu öküzlerin para etmeyeceği biliyormusun?:015: :015:

Son düzenleme:
M

mmusti57

Guest
fiesta73' Alıntı:
Hayret bişeysin mıstık yaaa. Ciddi olarak verilmiş bir konuya bana yapılan şakaya verilen aynı şekildeki bir cevap. bundan ne anlamlar çıkarıyorsun şaşıyorum sana. verdiğim konu başka yapılan şaka başka sende aynı şekilde cevap ver ki bu işin tadı çıksın. benim fenerliler için yaptığım şakaya sende aynı şekilde cevap versen olmazmı. bu işin keyfi burada. lütfen her şeyi ciddiye alıpta hem kendini hemde bizleri üzme lütfen.ulan beni senin gibi fanatik fenerli xmetrox bile tanıdı sen tanıyamadın ya sana diyecek bir şey bulamıyorum. sadece kocaman bir YUH diyorum.:kutla:
Yuhuna Eyvallah Ama Benim Ciddiye Aldığım Anlamını Nerden Çıkardın'ki Abicim Senin Ben Hiç Yanılmıyacağını Düşünürdüm Demekki Sende Benim Yazdıklarımı Ciddiye Almışsın Neyse Ben Senin Yanılmana Sevindim.Ya Şu Avatar Meselesine Bir El Atacak İnsan Yokmidur Da.:015: :015: :015:

F

fiesta73

Guest
mmusti57' Alıntı:
Yuhuna Eyvallah Ama Benim Ciddiye Aldığım Anlamını Nerden Çıkardın'ki Abicim Senin Ben Hiç Yanılmıyacağını Düşünürdüm Demekki Sende Benim Yazdıklarımı Ciddiye Almışsın Neyse Ben Senin Yanılmana Sevindim.Ya Şu Avatar Meselesine Bir El Atacak İnsan Yokmidur Da.:015: :015: :015:
Ne yalan söyleyeyim yedim bu sefer. avatarlara gelince şimdi senin bana gönderdiğin avatarları adminimize gönderiyorum o gerekeni yapacak.:lovely:

F

fiesta73

Guest
mmusti57' Alıntı:
Bu sefer beni yedin. Harbiden yuttum. Neyse bana gönderdiğin avatarları adminimize gönderiyorum o gereğini yapar.:lovely:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8