Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Türkiye Kupasını Goren Son Fenerbahçeliler...

seyfi

Administrator
Local time
11:38
yontmata351kupas305fener6uk.jpg

F

fiesta73

Guest
Xmetrox bunu görürse yandın sen olm. Seni ben bile kurtaramam artık. Hele benim birader mmusti57 görürse hyiç şansın yok. Gerçi mmusti57 en az bir hafta kapsama alanı dışına çıkar da hani dönünce demek istedim.:puah: :puah: :puah: :puah:

seyfi

Administrator
Local time
özellikle onlar için koydum bunları

seyfi

Administrator
Local time
.......................................................................

A

alpalaba

Guest
o bakıyorum ts malubiyetinden sonra kaybolan arkadaşlarımız beşiktaşın kupasından kendine pay çıkarmış ilahi seyfi bey bir alemsin bırak bu işi fenerliler düşünsün benim hatırladığım 28 sene oldu gibi bu kupadan alamadık ne yapalım hamsi buğulama falan idare ediyoruz 13 yıl üst üste şampiyon olamamış kendileri için bir kibrit te sen yak kampanyası yaptığımız dostlar için böyle bir kupanın sözümü olur :)

xmetrox

New member
Local time
Web sitesi
www.bankakredisi.net
EEEEE KUTSALI PATLATTIK AMA GENE AKILLANMADILAR BANA BAK SEYFİ ABİ HARBİ SEN AKILLAMAZSIN YAAAA FENERE KARŞI BİR ŞEY YAPAMIYORSUNUZ SEN HANGİ TAKIMLISIN BELLİ DEGİL BEEEE Bİ GALATA DİYORSUN Bİ TRABZON Bİ BEŞİKTAŞ DÖNEKMİSİN YAWWWW:):):):) BİZ GENELDE BÖYLE ADAMLARA DÖNEK DERİZ SEN NE OLUYORSUN BU DURUMDA :):):):):):)

seyfi

Administrator
Local time
xmetrox' Alıntı:
EEEEE KUTSALI PATLATTIK AMA GENE AKILLANMADILAR BANA BAK SEYFİ ABİ HARBİ SEN AKILLAMAZSIN YAAAA FENERE KARŞI BİR ŞEY YAPAMIYORSUNUZ SEN HANGİ TAKIMLISIN BELLİ DEGİL BEEEE Bİ GALATA DİYORSUN Bİ TRABZON Bİ BEŞİKTAŞ DÖNEKMİSİN YAWWWW:):):):) BİZ GENELDE BÖYLE ADAMLARA DÖNEK DERİZ SEN NE OLUYORSUN BU DURUMDA :):):):):):)
ne yazmıssın yine birşey anlaşılmiyor
birde türkce anlatsan ne demek istediğini......
dönek mönek diye birşeyler karalamıssın ama
unutma dönek olmak dönme olmaktan iyidir belki:puah: :puah: :puah: :puah:

seyfi

Administrator
Local time
alpalaba' Alıntı:
o bakıyorum ts malubiyetinden sonra kaybolan arkadaşlarımız beşiktaşın kupasından kendine pay çıkarmış ilahi seyfi bey bir alemsin bırak bu işi fenerliler düşünsün benim hatırladığım 28 sene oldu gibi bu kupadan alamadık ne yapalım hamsi buğulama falan idare ediyoruz 13 yıl üst üste şampiyon olamamış kendileri için bir kibrit te sen yak kampanyası yaptığımız dostlar için böyle bir kupanın sözümü olur :)

bakıyorum resimler amacına ulaşmış
zaten önemli olanda buydu:puah: :puah:

webwelet

Guest
Local time
09:38
bu resim harika olmuş emeğine sağlık seyfi abi saygılar xmetrox abime burdan selamlar olsun(pis fenerli):puah: :puah:

M

mmusti57

Guest
seyfi' Alıntı:
Sayın Seyfi Bey Trabzon Maçından Sonra Seni Ortalarda Göremedik Resimdekilerlemi Ortadan Kayboldun Yoksa Demek Ondan Yotun Ortalarda İnsan Bi Tebrik Ederdi Fenerlileri Maçtan Sonra Bizlerden Örnek AL Bak Biz Bükemediğimiz Bileği Öptük Ve Tebrik Ettik Ama Belli Mazeretin Varmış Resimdeki Adamlar Seni Kaçırdığı İçin Ortalarda Görünmedin Bizimle Beraber Sizin Hamsilere'de Geçmiş Olsun.Saygılar.:pepper: :pepper: :lovely:

atabey

New member
Local time
Harikasın Seyfi Bey! İçinde gereçkleri de barındıran güzel espri.
Fenerbahçelilerin gördükleri tek kupa herhalde çay içtikleri üzerinde
6 Kasım 6-0 yazan kupadır. Ne yapsınlar garipler öyle teselli buluyorlar. Neyseki iyi niyetliyim de Fenerbahçeli arkadaşların bu ezikliklerine yüreğim pek dayanmadı. Photoshopla bizim müzedeki UEFA kupası ve Süper kupa resimlerini Fenerbahçe takımının yanına monte edip yani fotomontajlayıp, bu resimle de forma bastırmayı düşünüyorum. Nasıııl?
Bu bendeki insaniyetlik de benimle böyle gidecek Allah'ıma kitabıma yavf.
:))))))
(Hürmetler xmetrox ve mmusti57 üstadlarım)

xmetrox

New member
Local time
Web sitesi
www.bankakredisi.net
yawwww meyve veren agaç fenerbahçe varya herkes bizle ugraşıyor nedir sizden cektigimiz yaaaaa arkadaşlar yeter ama sabrımızı zorluyorsunuz ehhhh sizinle bundan sonra ugraşmayan xmetrox ne olsun siz görürsünüz özelliklede seyfi bey forumdaki tüm fenerbahcelilere sesleniyorum atış serbesttttt sevenbiri/musti/daha bilmedigim varsa sizlere atış serbest kutsal iltifak yapan herkese :):):):):) bundan sonra bütün takımların linkine girip yazın hepimiz birimiz birimiz hepimiz için arkadaşlar :):):):):):):):):)

seyfi

Administrator
Local time
demirden korksaydık trene binmezdik

xmetrox' Alıntı:
yawwww meyve veren agaç fenerbahçe varya herkes bizle ugraşıyor nedir sizden cektigimiz yaaaaa arkadaşlar yeter ama sabrımızı zorluyorsunuz ehhhh sizinle bundan sonra ugraşmayan xmetrox ne olsun siz görürsünüz özelliklede seyfi bey forumdaki tüm fenerbahcelilere sesleniyorum atış serbesttttt sevenbiri/musti/daha bilmedigim varsa sizlere atış serbest kutsal iltifak yapan herkese :):):):):) bundan sonra bütün takımların linkine girip yazın hepimiz birimiz birimiz hepimiz için arkadaşlar :):):)

atış serbetmi?
tam cuk diye oturmuş vallahi
zaten başka ne yapiyorsunuzki?:puah: :puah: :puah:

seyfi

Administrator
Local time
mmusti57' Alıntı:
Sayın Seyfi Bey Trabzon Maçından Sonra Seni Ortalarda Göremedik Resimdekilerlemi Ortadan Kayboldun Yoksa Demek Ondan Yotun Ortalarda İnsan Bi Tebrik Ederdi Fenerlileri Maçtan Sonra Bizlerden Örnek AL Bak Biz Bükemediğimiz Bileği Öptük Ve Tebrik Ettik Ama Belli Mazeretin Varmış Resimdeki Adamlar Seni Kaçırdığı İçin Ortalarda Görünmedin Bizimle Beraber Sizin Hamsilere'de Geçmiş Olsun.Saygılar.:pepper: :pepper: :lovely:
evet musti kardeş ;ortalıkda bulunmadığım bu süre içinde resimdeki adamlarla beraberdim.
ben onları tebrik ettim ve bu fotoğrafları aldım.onların devrinde bilek öpmek gibi bir gelenekde yokmuş.
eee öğrenmişolduk,beraber balıkda avladık ama hamsi yoktu.
diger iki kabilenin(siyah ve beyaz)bol miktarda kanarya avladıklarını
içim ciz ederek seyrettim. ne kadar üzmeyin bu kuşları dedimsede dinletemedim özürdilerim

M

mmusti57

Guest
seyfi' Alıntı:
evet musti kardeş ;ortalıkda bulunmadığım bu süre içinde resimdeki adamlarla beraberdim.
ben onları tebrik ettim ve bu fotoğrafları aldım.onların devrinde bilek öpmek gibi bir gelenekde yokmuş.
eee öğrenmişolduk,beraber balıkda avladık ama hamsi yoktu.
diger iki kabilenin(siyah ve beyaz)bol miktarda kanarya avladıklarını
içim ciz ederek seyrettim. ne kadar üzmeyin bu kuşları dedimsede dinletemedim özürdilerim
Seyfi Kardeş Geçen Hafta Cuk Diye Oturmuş Trabzona Tabiiki Senin Boş İddaana Başka Takımların Feneri Yenmesiyle Övün Dur SenBiz Büyük Fenerbahçeliler Kendi Takımımızın Başarısıyla Övünürüz Ama Sizin Bjk Veya GS İle Sevinmenizi Anlayışla Karşılıyorum Çünkü Kendi Takımı Başedemiyorsa Ne Yaparsın Sende Fenere Karşı Egonu Böyle Tatmin Ediyorsun.:puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :pepper: :pepper: :pepper: :pepper: :pepper: Cuk Oturmuştur Heralde.Saygılar.

TR61

Vip
Local time
mmusti57' Alıntı:
Seyfi Kardeş Geçen Hafta Cuk Diye Oturmuş Trabzona Tabiiki Senin Boş İddaana Başka Takımların Feneri Yenmesiyle Övün Dur SenBiz Büyük Fenerbahçeliler Kendi Takımımızın Başarısıyla Övünürüz Ama Sizin Bjk Veya GS İle Sevinmenizi Anlayışla Karşılıyorum Çünkü Kendi Takımı Başedemiyorsa Ne Yaparsın Sende Fenere Karşı Egonu Böyle Tatmin Ediyorsun.:puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :pepper: :pepper: :pepper: :pepper: :pepper: Cuk Oturmuştur Heralde.Saygılar.
bizim takım yeniliyor herkes seviniyor
anlamadım gitti

seyfi

Administrator
Local time
mmusti57' Alıntı:

olur böyle şeyler takma kafanı
şimdiye kadar aldığınız haram puanlar olmasydı
sizde bizim gibi oturur,başka takımlardan bahsediyor olcaktınız:puah: :puah: :puah:

M

mmusti57

Guest
seyfi' Alıntı:
olur böyle şeyler takma kafanı
şimdiye kadar aldığınız haram puanlar olmasydı
sizde bizim gibi oturur,başka takımlardan bahsediyor olcaktınız:puah: :puah: :puah:
Seyfi Kardeş Senin Senin Başka Takımların Haram Veya Helal Puan Aldığını Bırak Kendi Tuttuğu Takımın Başarısı Olmadığı İçin Yorum Yapma Hakkın Bile Olduğunu Zannetmiyorum Ama Yinede Sizin Gibi Başarısız Takım Taraftarlarının Fenerbahçenin Yenilgisine Sevinip Fenerbahçeyle Uğraşmanız Bizim Takımın Büyüklüğünü Değerini Yapılan Yorumlardan Daha Çok Anlıyorum Ben Başkana Telefon Ettim Arasıra Yenilin'de Bize Karşı Ezilen Takım Taraftarları Sanki Onların Takımları Yenmiş Gibi Garipler Sevinsin Dedim Oda Seni Kırayım Musticim Olur Dedi.:puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah: Saygılar ı

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8