Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Türkiye Kupasını Goren Son Fenerbahçeliler...

M

mmusti57

Guest
xmetrox.' Alıntı:
bizim takım yeniliyor herkes seviniyor
anlamadım gitti
X Metrox Kardeşim Anlışmayacak Bir Durum Yokki Ortada Bu Fenrbahçenin Nekaddar Böyük Bir Takım Olduğunu Ortaya Koyuyor Ne Yapsın Zavallılar Onların İntikamını Ufak Takımların Bizi Yendikleri Zaman Almış Gibi Seviniyorlar Ama Farkında Değiller Fenerbahçenin Daha Çok Yüceldiğini Kendileri' Karadenizde Batan Gemiler Gibi Dibe Oturduklarını Ben Dahada Mutlu Oluyorum Onların Bu Çaresiz Çırpınışlarından.Saygılar.:puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :007: :007: :007: :007: :007: :pepper: :pepper: :pepper: :pepper:

TR61

Vip
Local time
12:11
mmusti57' Alıntı:
Seyfi Kardeş Senin Senin Başka Takımların Haram Veya Helal Puan Aldığını Bırak Kendi Tuttuğu Takımın Başarısı Olmadığı İçin Yorum Yapma Hakkın Bile Olduğunu Zannetmiyorum Ama Yinede Sizin Gibi Başarısız Takım Taraftarlarının Fenerbahçenin Yenilgisine Sevinip Fenerbahçeyle Uğraşmanız Bizim Takımın Büyüklüğünü Değerini Yapılan Yorumlardan Daha Çok Anlıyorum Ben Başkana Telefon Ettim Arasıra Yenilin'de Bize Karşı Ezilen Takım Taraftarları Sanki Onların Takımları Yenmiş Gibi Garipler Sevinsin Dedim Oda Seni Kırayım Musticim Olur Dedi.:puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah: Saygılar ı
abi sende çok tahrik ediyorsun

seyfi

Administrator
Local time
mmusti57' Alıntı:
Seyfi Kardeş Senin Senin Başka Takımların Haram Veya Helal Puan Aldığını Bırak Kendi Tuttuğu Takımın Başarısı Olmadığı İçin Yorum Yapma Hakkın Bile Olduğunu Zannetmiyorum Ama Yinede Sizin Gibi Başarısız Takım Taraftarlarının Fenerbahçenin Yenilgisine Sevinip Fenerbahçeyle Uğraşmanız Bizim Takımın Büyüklüğünü Değerini Yapılan Yorumlardan Daha Çok Anlıyorum Ben Başkana Telefon Ettim Arasıra Yenilin'de Bize Karşı Ezilen Takım Taraftarları Sanki Onların Takımları Yenmiş Gibi Garipler Sevinsin Dedim Oda Seni Kırayım Musticim Olur Dedi.:puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah: Saygılar ı
musticiğim seninle ağız dalaşı yapacak zamanım yok
sen birazda apo ağabeyin ile dalaş bence
seni ona havale ediyorum:puah: :puah: :puah: :puah: :puah:

M

mmusti57

Guest
xmetrox.' Alıntı:
abi sende çok tahrik ediyorsun
Kardeşime Bak Hele Tahrik Etmemden Bahsediyor Sen Yapma Bari Mesajında Sen Değilmisin Bizlerden Galatasaray Tarafına Yazı Yazmamızı İstiyen Demek Seni Dinleyip GS Tarafına Yzı Yazsam Kimbilir Neler Yapacaksın Bana.Teşekkürler Beni Eleştirdiğin İçin Ama Espiri Olsun Diye Yazdıysan Özür Dilerim Ayrıca Seyfi Beyin Taşdevri Kupayı Görme Benzetmesi Çok Daha Tahrik Edici Değil Galiba?....Saygılar.:Thanx:

TR61

Vip
Local time
mmusti57' Alıntı:
Kardeşime Bak Hele Tahrik Etmemden Bahsediyor Sen Yapma Bari Mesajında Sen Değilmisin Bizlerden Galatasaray Tarafına Yazı Yazmamızı İstiyen Demek Seni Dinleyip GS Tarafına Yzı Yazsam Kimbilir Neler Yapacaksın Bana.Teşekkürler Beni Eleştirdiğin İçin Ama Espiri Olsun Diye Yazdıysan Özür Dilerim Ayrıca Seyfi Beyin Taşdevri Kupayı Görme Benzetmesi Çok Daha Tahrik Edici Değil Galiba?....Saygılar.:Thanx:
şaka değil abi
geçenlerde senin gibi yazıyazan birini banladım
o nedenle yazdım onları
birde imzanı okudum aklıma bu cinlik geldi

Son düzenleme:

TR61

Vip
Local time
:puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah:

seyfi

Administrator
Local time
İstemeden çıkardığınız sesi Burada isteyerek çıkarma özgürlüğünüz var.Acı Kebap seven çıkışına katlanırTuttuğun altınolsun. )bunu yazan tosun okuyana ...

TR61

Vip
Local time
tuvalet yazılarından ouşan imzam beğenilmedi galiba

TR61

Vip
Local time
mmusti57' Alıntı:
biz ikisini de göremedik musticiğim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8