Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Yıl 2020... Yer:Özel Kırgızlar Helası

cabbari

New member
Local time
09:38
2020 yılında belediye helalarına girişi mercek altına aldık..
Haceti gelen: selamunaleyküm memur bey!
Hela memuru: merhabalar efendim müessesemize hoşgeldiniz. küçükmü büyükmü efendim?
Haceti gelen: büyük yapacağım 2 gündür bekletiyorum artık zamanı geldi
Hela memuru: tabi efendim derhal 1. sınıf bir kabinmi 2. sınıf bir kabinmi istersiniz? 1. sınıfta kampanya günü bugün yanında promosyon olarak birde küçük yapabilirsiniz
Haceti gelen: peki o zaman ben 1. sınıfı kullanayım bugün
Hela memuru: zeki bey kütfen beyfendiyi kabinine götürürmüsünüz yardımcı olunuz
(yardımcı memur haceti gelen vatandaşı kabinine kadar getirir ceketini alır askıya asar hela kapısını açar adamın kemerini çözüp pantolonunun fermuarını indirip helaya buyur eder?
Hela memuru: nasıl efendim biraz rahatlama oldumu eee 2 gündür bekliyor artık iyi gelmiştir bu tarife size
Haceti gelen: memur bey çok iyi geldi bu ekstradanda küçügüde yaptım oda fiyatın içinde oldugundan rahat rahat yaptım. Yalnız anlamadıgım helada işimi bitirince aşagıdan bir su fışkırdı çok korktum o neyin nesi?
Hela memuru: efendim o müessesemizin bir ikramıdır siz elinizle musluga ellemeden direk temizleme işi yapıyor taziğide bol oldugundan pırıl pırıl yapıyor.
Haceti gelen: borcumu şu kredi kartından 6 taksit olarak yansıtın lütfen birikmiş puanlarımıda kullanabilirsiniz
Hela memuru: Bir kampanyamız daha var aynı gün içinde ard arda 3 kere müessesemizi ziyaret ederseniz ödemeye 2 ay sonra başlıyorsunuz ee nede olsa satbilforum farkı...
Bu konu CABBARİ inceleme ve etüt merkezinin bir araştırmasıdır

seyfi

Administrator
Local time
09:38
Cabbarı çok komiksin:)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8