Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

yumatu kullanacıları şikayet kutusu

lider1

New member
Local time
00:35
arkadaşlar ben yumatu kullanıcısı ve satıcısıyım sadece yumatu satmıyorum next.goldmaster ve sunny de satıyorum ama yumatu beni çok mahçup etti bilhassa 8000 serisi ve x serisiyle tam bir fiyasko ve rezilliği biz satıcılar ve son kullanıcılar yaşıyoruz artık bozulan cihazları ücretsiz tamir etmiyolar ve utanmadan para alıyolar fabrika hatasını bildikleri halde bunu yapıyolar bu baaşlık altında herkes görüşlerini belirtirse ve bunu yetkilileri görürlerse belki vatandaşı anlarlar...SAYGILAR

admin

Administrator
Yönetici
Local time
Yumatular malesef bir fiyasgo sizinde dediğin gibi arkadaşım..Aslını ararsanız yumatu firması nasıl bir garanti sistemi uyguladığını ben ve benim gibi arkadaşlar anlamış değil..Hem cihaz satıyorlar hem para alıyorlar bu nasıl bir mantık olduğunu daha henüz anlamış değilim..Aslında onların mantığı ucuz cihaz satıyoruz ucuz malın garantisimi olur mantığını sessizce güdüyorlar sanırım..

Fabrikadaki arkadaşlardan bir acıklama bekliyoruz elbette umarım yaparlar..

gençprens

New member
Local time
KARDEŞLERİM BENDE KULLANICISI VE BAKIM VE ONARIMCISIYIM AMA BU CİHAZLARDAKİ SORUNLAR LA FABRİKA İLE ANLAŞMA FARKLI
ANLARSANIZ YANİ CRET SÖZ KONUSU DEĞLİ NORMALDE AMA ŞU VAR 0000....----....UUUU.....YAPIYOLAR CİHAZI YA YAZILIM ATTTIRAMIYRLAR VEYADA YAZILIM ATARKEN ÇÖKOR TUTUP GETİRİYOLAR ZATEN EN ÇOK ARIZA 0000 ADA BESLEMADE KONDANATÖRLERİ DEĞİŞTİRİN CE İŞ BİTİYO AMA MÜŞTERİ BUNUNLA KALMIYOR Bİ DE ŞİFRE ÇÖZSÜN İSTİYOR BUDA ÖZEL İSTEĞE GİRİYOR BUN DAN PARA ALINIYOR........AMA BENİM AİLEME AİT 3 TANE CİHAZIM VAR 3 DE YUMATU BUNLARDAN 2 Sİ YT 8000CI-FTA SERİSİ MŞTERİLERDE AYNI SORUYU SOAUYOR ARKAFON RESMİ DEĞİŞTİRME KEY ATMA DİSCOVERY ÇÖZMEK İÇİN BİSS AMA Bİ ÇÖZÜM YOK NİYE OLMASIN Kİ2MB CİHAZ BU YT 8000 SERİSİNDE NETWORK ARAMA B,İLE YOK YA VARIN ŞİMDİ SİZ DŞÜNÜN
TURGUT_2497@MYNET.COM.TR

aliharbiye

New member
Local time
beyefendi paylaşımınız için teşekkürler ama lütfen forum kurallarını ihlal etmeiniz forumda büyük harf yazı yazmak yasaktır öğleki bağırma anlamına geliyor bir dahaki sefere daha dikkatli olacağınızı ümit ederek başarılar dilerim.

gençprens

New member
Local time
tamam uyarı için teşekkürler.

karhan

New member
Local time
bende yumatu kullanıcısı ve satıcısıyım ama hiç menmun degilim çünkü biss şifreleri en ucuz cihazlarda var ama yumatularda yok yardımcı olursanız çok seviniri m yumatu 8700 cascı kanal 1 seyredemiyorum

crypt

New member
Local time
bende ilk mesajımı buraya yazayım.
mx te x sharing fiyaskomu arkadaşlar. gece 22.00 dan wiewler hariç hiçbir şey açmıyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8