Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

***c A F E A S L A N ***

• Konbuyu başlatan fiesta73
  • Başlangıç tarihi
F

fiesta73

Guest
*** C A F E A S L A N ***
Yeni Cafemiz tüm Galatasaraylı dostlarımıza hayırlı olsun. Bundan sonra yeni cafemizde sadece bir şeyler içmek için değil galatasarayımızı da konuşmak onun geleceği üzerine sohbetler etmek üzere geleceğiz bu cafeye. Gazetelerde çıkan bundan önceki cafe mizin müşterilerimizin yani galatasaraylı dostlarımın borç bırakması üzerine iflas ettiği haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Hiç bir Galatasaraylı borç bırakmaz. sadece tadilat nedeniyle bu üne kadar kapalı kalmıştır. Şimdi yeniden sizlere layık bir durumda hizmet vereceğiz buna kimsenin şüphesi olmasın

taraftarwp0033nb2kj8ld.jpg

SAFRAN

New member
Local time
22:47
fiesta73 hoşgeldiniz artık bu forumuda şenlendirirsiniz

seyfi

Administrator
Local time
hoşgeldin kardeş
taraftar2my.jpg

Son düzenleme:
F

fiesta73

Guest
seyfi' Alıntı:
hoşgeldin kardeş

Sağol seyficiğim ne alırsın diye soracaktım ama liderliği ele geçirene kadar size su bile yok. getti bizim iki puan bağıra bağıra.:mad:

seyfi

Administrator
Local time
üzülmeyin.........

120306mac168bd.jpg

Son düzenleme:
F

fiesta73

Guest
mavi panter' Alıntı:
ben bi çay ikram edeyim hemde demlikle misafiriz ama neysse :)

CAY.jpg

Biraz önce ben söylemiştim zaten. koçum sana bir görev bu cafenin tüm sorumluluğu sana ait. al kendi mekanın gibi işlet. senden daha iyi yapan biri olacağını sanmıyorum. çok bonkör birine benziyorsun. Umarım zarar etmezsin. Şunu da unutmadan söyleyeyim, belki maddeten zarar edebilirsin ama manevi olarak kazancın büyük olur. Kal sağlıcakla...:p

F

fa77

Guest
ilgi02K.jpg

eyvallah abicim teveccühün işte kahven hazır afiyet olsun
bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır tüm beşiktaşlı trabzonlu ankaragüçlü kayserili samsunlu gaziantepli ve fenerbahçeli :) arkadaşları bekleriz....

admin

Administrator
Yönetici
Local time
YANLIŞ ANLAŞILMA .............özür dileriz..

Moderatör tarafında düzenlendi:
F

fiesta73

Guest
Ben yeni yaptığın cafe den isterim. hadi sen onu hazırla bak bende sana ne seyrettireceğim. böyle gol gördünmü hiç...

İyi seyirler...:D :D

admin

Administrator
Yönetici
Local time
Vallai çayı görünce canım çekti ben çay içmeye gidiyorum yavvv

F

fa77

Guest
cay-simit.jpg

şu çayla simite bi bakın yeni çıktı fırıncıya gittim tıpkı roberto carlos gibi selam verdim bana bunları verdi :)

Yalnız ne müthiş bi gol o öyle bu adam fenere giderse biz japon topçu almayalım bize hep böyle gol atar yoksam :)

F

fiesta73

Guest
admin' Alıntı:
Vallai çayı görünce canım çekti ben çay içmeye gidiyorum yavvv

Hocam siz daha bir şey görmediniz. bu mavi panter'in kekleride çok meşhurdur. siz buranın tiryakisi olacaksınız gibime geliyor. Ve benden size dostça uyarı kilo almanız yakındır.:D :D :D

Yaban Ali

New member
Local time
Arada bir çay içmeye bizde gelsek, sakıncası yoktur inşallah..
Her ne kadar GS li olmasakta. fiesta73 ün neşeli sohbetlerini dinlerken, bir yandanda çay içeriz.. Kızdırdığımız ve ileri gittiğimiz zaman kovalarsınız..

F

fa77

Guest
Yaban Ali' Alıntı:
Arada bir çay içmeye bizde gelsek, sakıncası yoktur inşallah..
Her ne kadar GS li olmasakta. fiesta73 ün neşeli sohbetlerini dinlerken, bir yandanda çay içeriz.. Kızdırdığımız ve ileri gittiğimiz zaman kovalarsınız..
burasının adı cafeaslan ama aslan olmayan giremez demedik kanatlı kanatsız :D tüm takım tutanlar çay kek pasta börek v.s v.s yemeye içmeye gelebilir

Yaban Ali

New member
Local time
Sağolun, fırsat buldukça geliriz.. ama illada takım tutmak gerekli mi?
Takım tutanlar veya tutmayanlar deseniz daha iyi olurdu sanırım...

F

fa77

Guest
Yaban Ali' Alıntı:
Sağolun, fırsat buldukça geliriz.. ama illada takım tutmak gerekli mi?
Takım tutanlar veya tutmayanlar deseniz daha iyi olurdu sanırım...

Takım Tutsun veya tutmasın herkes cafe aslandan 30,04,2006 tarihine kadar ücretsiz faydalanabilir :D
30,04,2006 tarihinden sonra üyelik sistemine geçeceğis fiesta ile birlikte (gerçi daha konuşmadım ama:p ) bu konu üzerinde düşünüyoruz :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8